Zespół muzyczny Praszka Częstochowa, Opolskie, zespół na wesele Wieluń

Zespół na wesele

Poszukują Państwo zespołu na wesele, sylwestra, bal karnawałowy, bądź inną imprezę okolicznościową?

Zajmujemy się oprawą muzyczną oraz prowadzeniem wesel i innych imprez.

Świadczymy usługi muzyczne w pełnym zakresie i najlepszej jakości wykonania w czym pomaga nam profesjonalny sprzęt nagłaśniający, oświetlenie oraz instrumenty, dzięki którym wprowadzamy w nastrój do świetnej zabawy. Szeroki repertuar naszego zespołu muzycznego z Praszki, mieszanka energii, talentu i doświadczenia sprawia, że porwiemy do tańca nawet tych opornych i odpornych. Dysponujemy własnym transportem dzięki któremu dotrzemy w każde miejsce!

Staramy się nie ograniczać do swojego terenu jakim jest Praszka, Zdziechowice, Dalachów i okolice, dlatego często możecie nas spotkać w takich miejscach jak Olesno, Wieluń, Kluczbork, Rudniki, Byczyna, Opole, Częstochowa itd. Jeżeli zaangażujecie nas do oprawy swojej imprezy, to z pewnością przyjedziemy i do Was aby zagrać i uświetnić ten wyjątkowy dzień. Zabawa z naszym zespołem weselnym z opolskiego nie ma końca!

Znamy się na tym co robimy i sprawia nam to ogromną przyjemność.

Facebook

icomap 46-320 Praszka  icophone Tel. 721 301 901 icophone Tel. 697 432 252 icoemail centrumportamento@wp.pl

cheap pandora sale ralph lauren outlet cheap michael kors outlet cheap louis vuitton bags hogan scarpe outlet http://www.taraakshar.org/pandora.php outlet hogan scarpe cheap pandora jewellery sale cheap tiffany cheap nike free run http://www.seppia.eu/nike-free-run.php tiffany sale