Zespół muzyczny Praszka Częstochowa, Opolskie, zespół na wesele Wieluń

Oferta zespołu muzycznego

Zespół Muzyczny z Praszki „PORTAMENTO”
jesteśmy po to by spełniać oczekiwania Państwa i gości:

  • wesela
  • bale sylwestrowe, andrzejkowe, karnawałowe
  • festyny
  • studniówki
  • bankiety
  • imprezy okolicznościowe

Jako zespół zapewniamy pełną oprawę muzyczną wesela.

Od początku imprezy nawiązujemy słowny i wzrokowy kontakt z gośćmi zachęcając do zabawy.

belkadol

Wyprowadzenie młodych oraz Błogosławieństwo…

To Nowożeńcy decydują czy zespół muzyczny ma towarzyszyć również podczas wyprowadzenia oraz błogosławieństwa Młodej Pary. Proponujemy Państwu oprawę muzyczną przy błogosławieństwie przez rodziców Młodej Pary oraz przy ich wyjściu z domu aż do czasu odjazdu do kościoła. Najczęściej wykonujemy różnego rodzaju marsze, a podczas uroczystego błogosławieństwa utwór Barka bądź Serdeczna Matko.

Dobra zabawa i… repertuar

Nasz zespół weselny z opolskiego gram muzykę polską jak i zagraniczną z lat 60′ i 70′ , ballady rokowe/pop, disco-polo, biesiada, jak i najnowsze hity. Ciągle staramy się uzupełniać swój repertuar. Każdy będzie zadowolony z muzycznego klimatu – zarówno młodsi jak i starsi. Jesteśmy w stanie przygotować utwóry na specjalne życzenie jeśli tylko odpowiednio wcześniej zostaniemy o to poproszeni.

Standardowo dzielimy imprezę na bloki muzyczne po ok. 5-6 utworów (ok. 20-25 min muzyki), po których następuje przerwa – max 10min.

Przy zawieraniu umowy nie ograniczamy czasowo – nasz zespół muzyczny z Praszki gra do ostatniego gościa!

belkadol

Zabawy, konkursy, oczepiny…

Wesele to jedyny i wyjątkowy dzień – zadbamy o Twoich gości nie tylko dobrą muzyką, ale również potężną dawką humoru i zabawy. Prowadzimy zabawy kulturalne i śmieszne zarówno dla uczestników jak i obserwatorów. Ilość i rodzaj zabaw i czas trwania oczepin zależy tylko i wyłącznie od Pary Młodej.

Oprawa muzyczna Mszy Świętej podczas uroczystości…

Nasz zespół muzyczny również oprawę muzyczną ślubu/mszy świetej. Każdy zdaje sobie sprawę, że msza ślubna to najważniejszy moment uroczystości, dlatego chcemy również upiększyć go wyjątkową muzyką. Jesteśmy w stanie przygotować pełną oprawę Eucharystii, uwzględniając także części stałe Mszy Świętej.

Facebook

icomap 46-320 Praszka  icophone Tel. 721 301 901 icophone Tel. 697 432 252 icoemail centrumportamento@wp.pl

cheap pandora sale ralph lauren outlet cheap michael kors outlet cheap louis vuitton bags hogan scarpe outlet http://www.taraakshar.org/pandora.php outlet hogan scarpe cheap pandora jewellery sale cheap tiffany cheap nike free run http://www.seppia.eu/nike-free-run.php tiffany sale